fbpx

Piedāvājums uzņēmumiem

LU Open Minded komanda ir sagatavojusi tiešsaistes kursu piedāvājumu uzņēmumiem darbinieku apmācībai. Projekta tiešsaistes kursu klāstā ir virkne interesantu un noderīgu lekciju kursu, kuri var palīdzēt dažādu darba pienākumu veikšanā, gan arī tādi, kas saistīti ar pašizaugsmi un interesēm, un tiešsaistes kursu klāsts arvien tiek papildināts. Lai iepazītos ar tiešsaistes kursu piedāvājumu, aicinām šeit

Foto no Marka Geibera kursa “Moderna lietišķā angļu valoda”. Foto: Mikus Meirāns

LU Open Minded komanda ir priecīga redzēt, ka arvien vairāk uzņēmumu ir gatavi atbalstīt savu darbinieku mācīšanos, piedāvājot apgūt ne tikai ar tiešajiem darba pienākumiem saistītas prasmes, bet dažādojot apmācību saturu un formu, tādējādi paplašinot savu darbinieku redzesloku un parādot, ka mācīšanās ir ikdiena un tā var būt aizraujošs process. 

Studijas tiešsaistē ir ērts, moderns un resursu ziņā izdevīgs darbinieku apmācības veids – darbinieki var studēt jebkurā viņiem ērtā vietā un laikā, un projekta komanda parūpējas par studiju procesa organizēšanu. Tā ir arī iespēja tiem uzņēmumiem, kuru filiāles atrodas ārpus Rīgas, piedāvāt visiem saviem darbiniekiem iespēju mācīties pie Latvijas labākajiem pasniedzējiem. 

Indras un Sanda Dūšeļu lekciju kurss “Ievads apzinātības praksē” Nordea bankas telpās. Foto: Mikus Meirāns.

Kādi ir nosacījumi, lai pieteiktos?

Uzņēmumam studijām vienam kursam ir jāpiesaka vismaz 10 darbinieki. Studiju maksa par vienu kursa dalībnieku vienam kursam – 24.90 EUR.

Kā notiks studijas tiešsaistē?

Uzņēmuma pieteiktie kursa dalībnieki pēc iepriekš saskanota grafika reizi nedēļā saņems lekciju video savā e-pastā kopā ar materiāliem, pašpārbaudes testiem, kā arī iespēju kārtot noslēguma pārbaudes darbu un saņemt sertifikātu par kursa apgūšanu. ​

Kopā ar kursa pēdējās lekcijas video kursa dalībnieki saņems noslēguma pārbaudes darbu. Darba izpildei dotas 10 dienas. Ja pārbaudes darbs izpildīts, pareizi atbildot uz vismaz 70% jautājumu, kursa dalībnieki 10 dienu laikā saņems sertifikātu par kursa apgūšanu (drukātā vai elektroniskā versijā – pēc pašu izvēles).

Kā pieteikt darbiniekus tiešsaistes kursiem?

Ja uzņēmumam ir interese saviem darbiniekiem piedāvāt LU Open Minded tiešsaistes kursus, lūdzam sazināties ar LU Open Minded komandu, rakstot: info@openminded.lv. 

Atsauksmes no uzņēmumiem, kuru darbinieki jau ir piedalījušies LU Open Minded tiešsaistes kursos:

“Darbinieki novērtē attālinātas mācīšanās priekšrocības – iespēju sekot līdzi lekcijām par interesējošo tematu pašam ērtā laikā un vietā, kā arī ātru piekļuvi papildus saturam un pašpārbaudes testiem.”

AS Swedbank, Swedbank akadēmijas Baltijā vadītāja Sandra Lāce

“(…) Darbinieki ļoti augsti novērtē šo piedāvājumu, jo tā ir iespēja apmācībām ikvienam darbiniekam, neatkarīgi no formālajām apmācību vajadzībām un sasaistes ar tiešajiem darba pienākumiem. Turklāt studiju formāts ir ļoti ērts, jo lekcijas var noklausīties gan darba vietā, gan sev ērtā laikā ārpus darba vietas. Darbinieki priecājās arī saņemt apliecinājumu par kursa apguvi, kas, atkarībā no mācību dalībnieka izvēles, bija sagatavots elektroniski vai papīra formātā. Esam gandarīti par sadarbību ar LU Open Minded, jo tiek sniegts neatsverams atbalsts gan informācijas sagatavošanā, gan korekti novadīts mācību process un sagatavots pārskatāms rezultātu kopsavilkums.”

SIA Maxima Latvija personāla vadības departamenta direktors Raitis Apinis​​

Lai uzzinātu vairāk, rakstiet: info@openminded.lv