fbpx

Kristīna Sprūdža: Attālinātās komunikācijas un netiķetes prasmes

Trīs lekcijas tiešsaistē skatīšanai jebkurā laikā. Maksa par dalību: 19.90 EUR

Foto: Guna Rubule

Pieteikties

Kā notiks studijas šajā kursā?

1) Piesakieties kursam, aizpildot pieteikuma formu.
2) Norēķinieties ar maksājumu karti.
3) Tūdaļ pat saņemsiet piekļuvi visām kursa lekcijām un papildmateriāliem. Kopumā jūsu rīcībā nonāks trīs lekciju video kopā ar bagātīgiem papildmateriāliem.
4) Jums būs iespēja uzdot jautājumus kursa pasniedzējai par lekcijās dzirdēto un saņemt atbildes.
5) Lekcijas paliks jūsu rīcībā sešus mēnešus no reģistrēšanās brīža.
6) Jums būs iespēja jebkurā laikā (pēc tam, kad noskatītas visas kursa lekcijas) izpildīt kursa noslēguma testu un saņemt elektronisku apliecinājumu par kursa apgūšanu.

Par kursu

Efektīvas lietišķās saskarsmes prasmes veido pozitīvu iespaidu par mums un rada labvēlīgu emocionālo fonu saskarsmei. Šobrīd, kad saskarsme ar kolēģiem lielā mērā notiek elektroniskajā vidē – ar video un telefona zvanu, e-pastu, dažādu grupu saziņas aplikāciju, kā arī sociālo tīklu starpniecību – ir svarīgi šīs būtiskās prasmes atsvaidzināt un nostiprināt. 

Darbs attālinātā režīmā var sniegt gandarījumu un pat uzlabot katra darbinieka un visas komandas efektivitāti, ja kolēģi vienojas par sev būtiskāko netiķetes pamatprincipu ievērošanu.

Strādājot virtuālajā vidē, iespējams palielināt gan komandas enerģiju, gan jaudu. Savukārt darbs no mājām ļauj plānot elastīgāku darba dienu, ļaujot sabalansēt darba, ģimenes un savas privātās dzīves vajadzības. Efektīvas attālinātā darba un komunikācijas prasmes nav kaut kas tāds, ar ko piedzimstam – tās var un vajag apgūt, pielietot un atrast sev piemērotāko risinājumu. 

Šajā īsajā kursā noskaidrosim netiķetes pamatprincipus, pārrunāsim biežāk pieļautās kļūdas, kā arī nostiprināsim prasmes, kas spēlē būtisku lomu veiksmīgas virtuālās saskarsmes un komunikācijas procesā, lai jums būtu iespēja turpmāk strādāt efektīvāk un precīzāk, būt pārliecinātākiem, iejūtīgākiem un jaudīgākiem!


No iepriekšējo kursa dalībnieku atsauksmēm:

“Kodolīgi, saprotami un ļoti noderīgi izklāstīta vēlamā prakse attālinātam darbam.”

“Sirsnīgs paldies par iespēju noklausīties šo kursu! Aktuālas tēmas un daudz praktiski izmantojamu “knifu” un ideju saziņai ar kolēģiem, pasniedzējiem un studentiem, lai komunikācija būtu veiksmīgāka un pozitīvāka. Dzirdēju daudz uzmundrinājumu, lai pašas pieredzi ar tiešsaistes rīkiem veidotu profesionālāku un draudzīgāku dažādām auditorijām.”

“Uzzināju daudzas svarīgas nianses attālinātās komunikācijas veiksmīgai norisei. Atsevišķām lietām, ko esmu praksē izmantojusi, guvu apstiprinājumu. Diemžēl ir bijuši gadījumi, kad, pašai nezinot, esmu pieļāvusi kļūdas, rīkojusies nepārdomāti.”

“Apstiprināju jau intuitīvi saprastās lietas, komunicējot attālināti. Bija labi saprast, ka esmu daudz ko darījusi pareizi un bija laba iespēja koncentrēti salikt visas atziņas un ieteikumus pa plauktiņiem.”


Maksa par pilnu kursa saturu: 19.90 EUR

Vienas nodarbības ilgums: apm. 45-60 min.

Klausītāji, auditorija: ikviens, kurš strādā ar cilvēkiem un vēlas papildināt un nostiprināt etiķetes un veiksmīgas komunikācijas prasmes virtuālajā vidē.


Par pasniedzēju

Kristīna Sprūdža ir profesionālis ar starptautisku pieredzi sabiedrisko pasākumu organizācijas, etiķetes, komunikācijas un protokola jautājumos. 20 gadu garumā uzkrātā pieredze Valsts prezidenta padomnieku komandā, Saeimas kancelejā, Aizsardzības, Ārlietu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijās, NATO samita birojā, LR pārstāvniecībā Briselē, Eiropas Komisijas Sekretariātā Briselē un MBA studijās Morehead State University ASV, kā arī vadot LR proklamēšanas 90. gadadienas biroju, ļauj katru tikšanos ar auditoriju padarīt klausītājiem praktiski noderīgu.
Etiķetes un saskarsmes prasmju apmācību un konsultāciju jomā darbojas vairāk nekā 15 gadus. Par savu darbu un ieguldījumu sabiedrībai nozīmīgos projektos saņēmusi valsts apbalvojumu Atzinības krustu, kā arī Valsts prezidenta, Valsts ministru prezidenta un aizsardzības ministra goda rakstus un medaļas.


Lekciju plāns

Pirmā lekcija. Jauna profesionālās dzīves realitāte

 1. Jauna profesionālās dzīves realitāte.
 2. Attālinātā darba ieguvumi un izaicinājumi.
 3. Pirmais iespaids virtuālajā vidē un kā nepazaudēt kontroli pār savu virtuālo tēlu.
 4. Telefona etiķetes pamatprincipi. 
 5. Informācija, kas atrodas manā telefonā, – bumba ar laika degli?
 6. E-pastu un virtuālās saziņas galvenie principi.
 7. E-pasta komunikācijas sastāvdaļas.
 8. Biežāk pieļautās kļūdas, no kurām ieteicams izvairīties.
 9. Vispārīgi ieteikumi efektīvai komunikācijai e-pastā.

Otrā lekcija. Ieteikumi efektīvai strādāšanai no mājām

 1. Ieteikumi efektīvai strādāšanai no mājām.
 2. Darba vide.
 3. Darba laiks. 
 4. Darbu plānošana.
 5. Kā uzlabot pašsajūtu.
 6. Produktivitātes instrumenti.
 7. Kā tehnoloģijas var palīdzēt.
 8. Pazīstam sevi un palīdzam sev sasniegt mērķus.

Trešā lekcija. Video konferenču un virtuālo sanāksmju etiķete

 1. Virtuālo sanāksmju, video konferenču etiķete.
 2. Profesionāls tēls un fotogrāfija.
 3. Attālināto apspriežu plānošanas pamatprincipi.
 4. Efektīvas video sanāksmes norises nodrošināšana.
 5. Sanāksmes sākums. 
 6. Norise.
 7. Sanāksmes noslēgums.
 8. Lai nepiemirstos būtiskākais.
 9. Kādēļ video saziņa mūs tā nogurdina?

Pieteikties