fbpx
Līdz kursa sākumam vēl:
00 D
00 H
00 M
00 S
Kurss ir uzsākts!
Kursa sākums 22. septembrī!
PIETEIKTIES

Olga Kazaka: Nevainojamas sabiedriskās attiecības

Desmit lekcijas tiešsaistē (ierakstā), sākot ar 22. septembri. Pieteikšanās līdz 29. septembrim. Pirmā lekcija jau pieejama skatīšanai. Maksa par dalību: 39.90 EUR

Foto: Guna Rubule

Pieteikties

Kā notiks studijas šajā kursā?

1) Piesakieties kursam, aizpildot pieteikuma anketu.
2) Apmaksājiet kursa dalības maksu ar bankas karti.
3) Uzreiz pēc apmaksas veikšanas saņemsiet apstiprinājumu un piekļuvi kursa vietnei, kur skatīšanai jau pieejama kursa pirmā lekcija.
4) Katra nākamā lekcija, sākot ar 22. septembri, taps pieejama trešdienās plkst. 16.00.
5) Lekcijas paliks jūsu rīcībā sešus mēnešus no reģistrācijas brīža.
6) Līdz ar noslēdzošo lekciju saņemsiet piekļuvi kursa noslēguma testam, kuru sekmīgi nokārtojot, saņemsiet elektronisku apliecinājumu par kursa apgūšanu.
7) Kursa gaitā jums būs iespēja uzdot jautājumus pasniedzējai Olgai Kazakai un saņemt atbildes uz tiem.


Par kursu

Prasmīgi īstenotas sabiedriskās attiecības palīdzēs gūt vairāk panākumu jebkurā jomā, līdz ar to šī kursa auditorija ir tikpat kā neierobežoti plaša. Tas noderēs ne tikai sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem, bet arī organizāciju vadītājiem un īpašniekiem. Tas būs vienādi vērtīgs gan komercsektorā, gan valsts pārvaldē, gan nevalstiskajā sektorā nodarbinātajiem.

Kursa saturs ir ļoti praktisks – tas runās par mūsdienu sabiedrisko attiecību reālijām, ar ko sastopamies ik dienas. Lekcijās ietverts daudz konkrētu, praktisku ieteikumu, kā arī piemēru un padomu dažādu uzdevumu risināšanai, kas ir saistīti ar organizāciju komunikāciju visdažādākajās situācijās un kontekstos.

Apguvuši PR pamatus, jūs varēsit daudz efektīvāk sasniegt mērķus jebkurā jomā, jo savā būtībā sabiedriskās attiecības ir prasme sasniegt izvirzītos mērķus ar saskarsmes palīdzību.


Pilna lekciju kursa (desmit lekciju un papildmateriālu) cena fiziskām personām:

29.90 EUR (maksājot par kursu līdz 15. septembrim);
39.90 EUR (maksājot no 16. līdz 29. septembrim).

Pilna lekciju kursa (desmit lekciju un papildmateriālu) cena juridiskām personām par vienu pieteiktu dalībnieku:

59 EUR+ PVN, pieteikties aicinām, rakstot uz info@openminded.lv.

Vienas lekcijas garums: ~ 60 min.

Klausītāji, auditorija: studenti, jaunie preses sekretāri, sabiedrisko attiecību vadītāji un mārketinga speciālisti, kas vēlas sekmīgi pilnveidot profesionālās prasmes; uzņēmumu vadītāji un īpašnieki, kā arī biedrību un valsts pārvaldes darbinieki, kuri saprot, ka savā būtībā sabiedriskās attiecības ir prasme sasniegt izvirzītos mērķus ar saskarsmes palīdzību.


Par lektori

Olga Kazaka 15 gadu vecumā sāka strādāt komunikācijas jomā, 20 gadu vecumā nodibināja sabiedrisko attiecību aģentūru “A. W. Olsen & Partners” un 30 gadu vecumā aizstāvēja doktores disertāciju komunikācijas zinātnē. Tagad viņa ir sekmīga praktiķe, pieprasīta lektore un vairāku starptautisku komunikācijas jomas konkursu uzvarētāja, kā arī “Pirmās PR grāmatas” autore.

Olgas komandas izstrādātās un īstenotās idejas ir saņēmušas visprestižākās balvas: IPRA Golden World Awards, European Excellence Award, Baltic PR Awards, Baltic Communication Awards. Latvijas Asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem ir apbalvojusi Olgu par ieguldījumu sabiedrisko attiecību jomas attīstību. Par izciliem sasniegumiem un ieguldījumu sabiedrības attīstībā viņa ir saņēmusi arī „Ten Outstanding Young Persons” (TOYP) balvu.


Kursa saturs

Pirmā lekcija. Kas ir sabiedriskās attiecības? (pieejama skatīšanai)

Trīs dimensijas, kas veido ideālu PR kompetenci. Kādos apstākļos tiek veidotas mūsdienu sabiedriskās attiecības un kādas ir aktuālākās tendences komunikācijas jomā.

Otrā lekcija. Kā izveidot stratēģiju? (22.09.)

Stratēģijas izstrādes posmi tuvplānā; prasmīga un noderīga SVID analīze; stratēģijas formula vienā teikumā.

Trešā lekcija. Mediju attiecības un intervijas (29.09.)

Mediju attiecību pamatprincipi. Kā sākt veidot attiecības ar medijiem. Intervijas: kā sagatavoties, kā tikt galā ar nepatīkamiem jautājumiem.

Ceturtā lekcija. Preses relīzes un mediju pasākumi (06.10.)

Kā uzrakstīt ideālu preses relīzi; izplatītākās kļūdas; mediju pasākumi.

Piektā lekcija. Teksti dažādiem gadījumiem (13.10.)

Galvenie principi, storytelling, rāmējumi, pārliecināšanas paņēmieni.

Sestā lekcija. No tvīta līdz runai (20.10.)

Teksti internetam, virsraksts un īsie formāti; produkta vai pakalpojuma apraksts; runas.

Septītā lekcija. Kampaņas (27.10.)

Principi, pēc kādiem tiek veidotas labākās komunikācijas kampaņas pasaulē. Kampaņas izstrādes posmi; vēstījuma formulēšanas principi; uzmanības piesaistes paņēmieni; rīcības stimulēšana un uzvedības maiņa.

Astotā lekcija. Krīzes komunikācija (03.11.)

Sagatavošanās krīzei; darbība krīzes laikā: galvenie principi, vēstījuma formulēšanas nianses, darbs ar ieinteresētajām grupām; atvainošanās; izplatītākās kļūdas; darbība pēc krīzes.

Devītā lekcija. Procesu pārvaldība (10.11.)

Projektu vadīšanas principi: kaskādes pieeja, Agile metodes (Scrum un Lean). Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja galvenie baušļi. Laika plānošanas paņēmieni. 

Desmitā lekcija. Komunikācijas efektivitātes novērtēšana (17.11.)

Svarīgākie vērtēšanas parametri, kritēriji, paņēmieni un metodes. Vērtēšanas prakses integrēšana ikdienā. Lēmumu pieņemšanas process: kas mums traucē pieņemt pareizos lēmumus un kā ar to cīnīties.

Pieteikties