fbpx

Vents Sīlis: Lekcijas par seksualitāti

Pašreizējais statuss
Nav reģistrējies
Cena
EUR24.90 EUR
Pirmais solis

Foto: Guna Rubule

Studijām tiešsaistē esam atvēruši vienu no pieprasītākajiem un augstāk novērtētajiem LU Open Minded kursiem – filozofa Venta Sīļa “Lekcijas par seksualitāti”. Priecājamies par jūsu dalību šajā kursā!

Šis tiešsaistes kurss ir uzaicinājums kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes asociēto profesoru Ventu Sīli doties aizraujošā un inteliģentā astoņu nodarbību garā ekskursā pa seksualitātes noslēpumaino valstību. Kursā apskatīsim antropoloģijas, filosofijas, socioloģijas un psiholoģijas teorijas, kas skaidro mūsu ikdienas seksuālo uzvedību. Tā gaitā spriedīsim par to, kā veidojušies mūsdienu priekšstati par seksualitāti un kādēļ šie priekšstati nereti noved pie seksualitātes zaudēšanas. Šī kursa saturs ir brīnišķīgs veids, kā paplašināt savu izpratni par seksu un seksualitāti, un ieraudzīt, ar ko autentiska seksualitāte atšķiras no neautentiskas un kā to veidot.


Par lektoru

Vents Sīlis ir Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, filosofs un publicists, rakstu krājuma „Filosofiskā antropoloģija” (2015)  redaktors.

“Šķiet, nav apspriestākas tēmas par seksualitāti. Pēdējo simts gadu laikā tā ir izrunāta uz priekšu un atpakaļ. Un tomēr – tad, kad domājam par savu seksualitāti, tad daudz kas šķiet nesaprotams. Vai visiem tā ir vienāda? Kā to realizēt attiecībās (vai tieši otrādi – ārpus attiecībām)? Kā saglabāt seksuālo dzirksti ilgtermiņā?”