fbpx

Vents Sīlis: Lekcijas par seksualitāti

Pašreizējais statuss
Nav reģistrējies
Cena
24.90 EUR

Foto: Guna Rubule

 Log In

Studijām tiešsaistē esam atvēruši vienu no pieprasītākajiem un augstāk novērtētajiem LU Open Minded kursiem – filozofa Venta Sīļa “Lekcijas par seksualitāti”. Priecājamies par jūsu dalību šajā kursā!

Šis tiešsaistes kurss ir uzaicinājums kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes asociēto profesoru Ventu Sīli doties aizraujošā un inteliģentā astoņu nodarbību garā ekskursā pa seksualitātes noslēpumaino valstību. Kursā apskatīsim antropoloģijas, filosofijas, socioloģijas un psiholoģijas teorijas, kas skaidro mūsu ikdienas seksuālo uzvedību. Tā gaitā spriedīsim par to, kā veidojušies mūsdienu priekšstati par seksualitāti un kādēļ šie priekšstati nereti noved pie seksualitātes zaudēšanas. Šī kursa saturs ir brīnišķīgs veids, kā paplašināt savu izpratni par seksu un seksualitāti, un ieraudzīt, ar ko autentiska seksualitāte atšķiras no neautentiskas un kā to veidot.


Lekciju kursa norise: Lekciju kurss notiks tiešsaistē (ne tiešraidē). Kursa dalībnieki saskaņā ar kursa grafiku saņems piekļuvi kursa lekciju video un papildu materiāliem. Lekciju video būs skatāmi jebkurā laikā un vietā līdz 1. martam.

Vienas lekcijas video aptuvenais garums: 45 min.

Klausītāji, auditorija: visi, kam interesē padziļināt savu izpratni par seksualitāti ar aizraujoša stāstījuma veidā izklāstītām filosofijas, sociloloģijas un psiholoģijas atziņām.


No iepriekšējo kursa dalībnieku atsauksmēm:

“Tēmas aktualitāte, dziļš, jēgpilns un kvalitatīvs saturs. Slavējams pasniegšanas veids. Ir TIK ļoti baudāma situācija, kad apgūstamais saturs ir nevis kas atrauts no tēmas pasniedzēja, bet gan manifestējies pašā autorā. Tas liecina par pilnvērtīgu profesionalitāti un kompetenci. Ura!”

“Patika plašais skatījums. Pasniedzējs ir savas nozares augstumos – ikviens viņa teikums bija pārdomu vērts.”

“Lektora personība, viņa spēja iedvesmot, likt domāt, domāt, domāt!

“Klausītājs tika iepazīstināts ar pasaules gudro uzskatiem un to attīstību laikā. Ļoti patika tas, ka viss dzirdētais bija kas jauns un pasniegts ar humora devu, nevis vienkārši līdz šim “atgremota” informācija citā mērcē.”


Par lektoru

Vents Sīlis ir Rīgas Stradiņa universitātes asociētais profesors, filosofs un publicists, rakstu krājuma „Filosofiskā antropoloģija” (2015)  redaktors.

“Šķiet, nav apspriestākas tēmas par seksualitāti. Pēdējo simts gadu laikā tā ir izrunāta uz priekšu un atpakaļ. Un tomēr – tad, kad domājam par savu seksualitāti, tad daudz kas šķiet nesaprotams. Vai visiem tā ir vienāda? Kā to realizēt attiecībās (vai tieši otrādi – ārpus attiecībām)? Kā saglabāt seksuālo dzirksti ilgtermiņā?”